Nasze działy


4 ściany – architektura

 • 19.03.2012 - Dorota Radzimińska

  Pomieszczenia dla zmysłów

  Projektu obejmował aranżację wnętrza kancelarii adwokackiej w Szczecinie-Dąbiu, w dzielnicy nowo powstałych budynków wielorodzinnych, z licznymi akcentami zieleni. Przy realizacji projektu wzięliśmy pod uwagę sugestie inwestora. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom, za priorytet przyjęliśmy funkcjonalność.

  Czytaj dalej »

 • 06.10.2011 - Wiktoria Kantor

  Miejsce gdzie Kraków czuje się najlepiej

  Kancelaria Notarialna Piotr Tomaszek cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, na co wpływ ma także, oprócz miłej i profesjonalnej obsługi, przestronne, ubrane w przemyślaną i nadzwyczaj pomysłową formę wnętrze.

  Czytaj dalej »

 • 05.09.2011 - Izabela Rydygier

  Opłacalny wysiłek

  Na nową siedzibę dla rozwijającej się kancelarii prawno-patentowej jej właściciel wybrał ponad 120-metrowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie w Warszawie, przy Al. Niepodległości.

  Czytaj dalej »

 • 04.08.2011 - Ariana Gano-Kotula

  Oto piękny sąd!

  Budynek Sądu Rejonowego w Bytomiu przy ul. Piekarskiej 1 jest wspaniałym przykładem historycznego budynku użyteczności publicznej. Ulokowany w eksponowanym miejscu w centrum miasta, zachwyca monumentalną architekturą, z zaskakująco lekkim wnętrzem, szczególnie w obrębie wewnętrznego, trzykondygnacyjnego dziedzińca.

  Czytaj dalej »

 • 06.07.2011 - Aga Majorek

  W nawiązaniu do klasyki

  PROJEKT PRZEBUDOWY I ARANŻACJI WNĘTRZ KANCELARII ADWOKACKIEJ

  Czytaj dalej »

 • 05.07.2011 - Iwona Ciecierska, Bogna Dyga

  Prawo, sztuka i elegancja

  W projekcie prestiżowej kancelarii Weil, Gotschal & Menges, usytuowanej w nowoczesnym wieżowcu w centrum Warszawy, udało się połączyć najlepsze przykłady nowoczesnego designu z elegancją obowiązującą w tego typu realizacjach.

  Czytaj dalej »

 • 29.06.2011 - Mida

  Projekt przebudowy i aranżacji wnętrz kancelarii adwokackiej

  W wyniku przekształcenia kancelarii radcy prawnego w kancelarię adwokacką oraz z powodu zmiany siedziby - z wynajmowanego dotychczas biura we Wrocławiu na mieszkanie, zakupione na potrzeby prowadzenia tego typu działalności w powojennej kamienicy przy Pl. Powstańców Śląskich, wpisanej do rejestru zabytków, nasza pracownia dostała zlecenie polegające na wykonaniu projektu wnętrz lokalu, dostosowującego jego funkcje do obowiązujących przepisów, a przede wszystkim do preferencji i upodobań właściciela.

  Czytaj dalej »

 • 24.05.2011 - Piotr Uherek

  Umowa społeczna czy pakt o nieagresji?

  Istnieje sprzeczność między wolnością architekta tworzącego swoje dzieło i potrzebami odbiorcy. Nie ma prostej odpowiedzi na pytanie o to, jak pogodzić te postawy. Może prawnicy powinni zadbać o odpowiednią umowę społeczną w tej kwestii?

  Czytaj dalej »