Nasze działy


Sport

 • 02.06.2016 - MIDA

  V Mistrzostwa Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu już 25-26 czerwca!

  Dziekan oraz członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w V Mistrzostwach Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu. 


  Czytaj dalej »

  • 58

 • 14.05.2015 - MIDA

  IV Mistrzostwa Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu 13-14 czerwca 2015 r.

  Dziekan oraz członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Mistrzostwach Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu.

  Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2015 r. w Parku Tenisowym OLIMPIA w Poznaniu przy ul. Warmińskiej 1.

  Zgłoszenia do 30.05!

  Aktualności na temat Mistrzostw można znaleźć na stronie OIRP w Poznaniu oraz fanpage na facebooku. Zapraszamy do polubienia!

   

   

  Czytaj dalej »

  • 1

 • 12.02.2015 - MIDA

  II Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym Poznań 27-28.03.2015 r.

  Na kortach „WTT Kortowo” w Poznaniu w dniach 27-28.03.2015r. odbędą się
  II  DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI PRAWNIKÓW W TENISIE ZIEMNYM. Formularz zgłoszeniowy w formie edytowalnej znajdą Państwo pod tekstem ogłoszenia o turnieju. Mida. Magazyn dla prawników. objęła turniej patronatem medialnym.

  Czytaj dalej »

  • 3

 • 20.02.2013 - (YZMA)

  Jak przygotować się do sezonu narciarskiego?

  Na pytania Midy odpowiada dr Rafał Mikusek, ortopeda i traumatolog z Centrum Medycznego Enel-Med.

  Czytaj dalej »

 • 20.02.2013 - (YZMA)

  V Otwarty Zimowy Turniej Tenisowy Adwokatów - GALERIA I RELACJA

  W dniach 19-20 stycznia 2013 r. na kortach Klubu Tenisowego Legia Warszawa odbył się V Otwarty Zimowy Turniej Tenisowy Adwokatów, organizowany przez Komisję Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Ze względu na wyjątkowo duże zainteresowanie, listy startowe zostały zamknięte jeszcze przed imprezą. W mroźny styczniowy weekend na kortach Legii do rywalizacji stanęło niemalże 90 uczestników.  Takiej frekwencji nie odnotowano nawet na Mistrzostwach Polski Adwokatów, organizowanych w stolicy dwa lata temu.   Ponad połowę startujących stanowili adwokaci i aplikanci adwokaccy, zagrali także radcowie, kilku prokuratorów, jeden notariusz, sędzia i doradca prawny.

  GALERIA

  Czytaj dalej »

 • 19.02.2013 - Jacek Skała

  V edycja akcji "Prawnicy chorym dzieciom"

  2 grudnia 2012 r. odbyła się kolejna, piąta już edycja organizowanej na rzecz Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu akcji „Prawnicy chorym dzieciom.”  Do akcji czynnie włączyli się krakowscy prawnicy w tym liczna grupa prokuratorów ze Związku Zawodowego Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP. W organizowanym w gościnnych progach Akademii Ekonomicznej turnieju piłkarskim, jak można było się spodziewać, zwyciężyła drużyna gwiazd polskiej piłki nożnej.

  Czytaj dalej »

 • 27.10.2012 - Mida

  I Otwarty Turniej Squasha Adwokatów - relacja i zdjęcia

  W dniu 13 października 2012 roku, w Klubie Kahuna Squash & Badminton odbył się I Otwarty Turniej Squasha Adwokatów.  To pierwsze takie zawody zorganizowane przez Komisję Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.  Squash jest nową dyscypliną sportu, łatwość w jego uprawianiu sprawia, że staje się coraz bardziej popularny w Polsce.  Turniej, w którym udział wzięło czternastu zawodników, rozegrany został z podziałem na kategorie - Panie i Panowie.  Impreza miała na celu nie tylko integrację środowisk prawniczych, a także promocję tego dynamicznie rozwijającego się sportu wśród palestry.  Do rywalizacji na korcie przystąpili nie tylko adwokaci, ale również radcowie prawni oraz aplikanci adwokaccy i radcowscy.

  Czytaj dalej »

 • 23.10.2012 - Mida

  II Gonitwa o Puchar Aplikantów Adwokackiej Izby Warszawskiej - relacja i fotogaleria

  W niezwykle słoneczny dzień 20 października br., na Torze Służewiec, odbyła się już II Gonitwa o Puchar Aplikantów Adwokackiej Izby Warszawskiej.  Impreza co roku organizowana jest przez Komisję Sportu przy ORA w Warszawie, pod patronatem warszawskiego posła Michała Szczerby, Przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu Wyścigów Konnych i Jeździectwa, oraz we współpracy Oddziałem Wyścigów Konnych Totalizatora Sportowego S.A.  W tym roku aplikantów swoją obecnością zaszczycił adw. Ziemisław Gintowt – Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

  Czytaj dalej »

 • 21.10.2012 - Bartłomiej Pięta

  IV Bieg z Kodeksem w Głowie

  IV Bieg z Kodeksem w Głowie za nami!  W wyjątkowo słoneczny dzień - 29 września 2012 r. - na terenie warszawskiego AWF-u i pobliskiego lasu bielańskiego rywalizowało prawie osiemdziesięcioro przedstawicieli zawodów prawniczych. Biegli nie tylko adwokaci i aplikanci adwokaccy, ale również radcowie prawni, aplikanci radcowscy, prokuratorzy, komornicy i sędziowie.

  Czytaj dalej »

 • 21.09.2012 - Mida

  II Gonitwa o Puchar Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie

  Komisja Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz Oddział Wyścigi Konne Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. zapraszają w sobotę 20 października 2012 r. na Tor Służewiec. Atrakcją dnia będzie II Gonitwa o Puchar Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie, która rozpocznie się ok. godz. 14:00.

  Czytaj dalej »

 • 09.09.2012 - MIDA

  Spartakiada i... po Spartakiadzie. Fotorelacja pod tekstem!

  XXIII Ogólnopolska Spartakiada Prawników w Olsztynie

  Czytaj dalej »

 • 24.08.2012 - MIDA

  XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Tenisie

  W Sopocie rozpoczęły sie XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Tenisie. Sportowe zmagania towarzyszą tegorocznym obchodom XXX-lecia samorządu radcowskiego. Na portalu e-mida.pl po zakończeniu każdego dnia turnieju będziemy zamieszczać fotogalerie i wyniki rozegranych meczów.

  Czytaj dalej »

 • 20.08.2012 - MIDA

  XXIII Letnia Spartakiada Prawników

  Przypominamy o 23. edycji Letniej Spartakiady Prawników, która odbędzie się w Olsztynie w dniach 5-9 września 2012 roku.

   

  Tym razem uczestnicy zakwaterowani będą w Kortowie, leżącym nad jeziorem Kortowskim malowniczym miasteczku uniwersyteckim. Podczas Spartakiady odbędą się zawody w kilkunastu dziedzinach sportowych, a organizatorzy zadbali o podział na cztery kategorie wiekowe w wybranych dyscyplinach.

   

  "Mida. Magazyn dla prawnikow" jest patronem medialnym XXIII Letniej Spartakiady Prawników.

   

  Zainteresowani więcej szczegółów mogą znaleźć na stronie www.spartakiada2012.pl

  Czytaj dalej »

 • 03.08.2012 - Mida

  I Otwarty Turniej Squasha Adwokatów

  Komisja Sportu ORA w Warszawie informuje, iż w dniu 13 października 2012 r. rozegrany zostanie w Warszawie I Otwarty Turniej Squasha Adwokatów.

  Czytaj dalej »

 • 05.07.2012 - MIDA

  Bal Mistrzów Sportu

  Prawnicy, podobnie jak najlepsi polscy zawodnicy, także mają swój Bal Mistrzów Sportu, podczas którego prezentowani są najlepsi sportowcy mijającego roku, na co dzień walczący raczej w gąszczu paragrafów… Komisja Sportu i Rekreacji ORA w Łodzi kontynuuję tradycję zainicjowaną już w latach 70, a wznowioną we wspaniałym stylu w ubiegłym roku. Organizatorem spotkań jest środowisko adwokackie, ale biorą w nich udział przedstawiciele wszystkich środowisk prawniczych.

  Czytaj dalej »

1 2