Nasze działy
4 ściany – architektura
Pomieszczenia dla zmysłów
Projektu obejmował aranżację wnętrza kancelarii adwokackiej w Szczecinie-Dąbiu, w dzielnicy nowo powstałych budynków wielorodzinnych, z licznymi akcentami zieleni. Przy realizacji projektu wzięliśmy pod uwagę sugestie inwestora. Chcąc sprostać wysokim wymaganiom, za priorytet przyjęliśmy funkcjonalność.
Miejsce gdzie Kraków czuje się najlepiej
Kancelaria Notarialna Piotr Tomaszek cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, na co wpływ ma także, oprócz miłej i profesjonalnej obsługi, przestronne, ubrane w przemyślaną i nadzwyczaj pomysłową formę wnętrze.
Opłacalny wysiłek
Na nową siedzibę dla rozwijającej się kancelarii prawno-patentowej jej właściciel wybrał ponad 120-metrowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie w Warszawie, przy Al. Niepodległości.
Oto piękny sąd!
Budynek Sądu Rejonowego w Bytomiu przy ul. Piekarskiej 1 jest wspaniałym przykładem historycznego budynku użyteczności publicznej. Ulokowany w eksponowanym miejscu w centrum miasta, zachwyca monumentalną architekturą, z zaskakująco lekkim wnętrzem, szczególnie w obrębie wewnętrznego, trzykondygnacyjnego dziedzińca.
W nawiązaniu do klasyki
PROJEKT PRZEBUDOWY I ARANŻACJI WNĘTRZ KANCELARII ADWOKACKIEJ
Prawo, sztuka i elegancja
W projekcie prestiżowej kancelarii Weil, Gotschal & Menges, usytuowanej w nowoczesnym wieżowcu w centrum Warszawy, udało się połączyć najlepsze przykłady nowoczesnego designu z elegancją obowiązującą w tego typu realizacjach.
Projekt przebudowy i aranżacji wnętrz kancelarii adwokackiej
W wyniku przekształcenia kancelarii radcy prawnego w kancelarię adwokacką oraz z powodu zmiany siedziby - z wynajmowanego dotychczas biura we Wrocławiu na mieszkanie, zakupione na potrzeby prowadzenia tego typu działalności w powojennej kamienicy przy Pl. Powstańców Śląskich, wpisanej do rejestru zabytków, nasza pracownia dostała zlecenie polegające na wykonaniu projektu wnętrz lokalu, dostosowującego jego funkcje do obowiązujących przepisów, a przede wszystkim do preferencji i upodobań właściciela.
Umowa społeczna czy pakt o nieagresji?
Istnieje sprzeczność między wolnością architekta tworzącego swoje dzieło i potrzebami odbiorcy. Nie ma prostej odpowiedzi na pytanie o to, jak pogodzić te postawy. Może prawnicy powinni zadbać o odpowiednią umowę społeczną w tej kwestii?