Lista autorów


Aleksandra Włodarczyk

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Podyplomowych Studiów Negocjacji, Mediacji oraz innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studiuje Prawo Kanoniczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Interesuje się tematyką gier planszowych, jest współautorką jednej z nich.

Artykuły autora


 • 10.06.2013 - Aleksandra Włodarczyk

  Trzeci warsztat z cyklu Prawnik w Mediacji! - relacja

  W poniedziałek 13 maja br. odbyło się ostatnie spotkanie w ramach cyklu certyfikowanych warsztatów ASSP "Prawnik w mediacji". Poprowadził je Michał R. Wysocki, który jest wpisany na listę Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku jako mediator sądowy. Mediacją zajmuje się od 2009 roku, a mediatorem został w roku 2011. Szkolenie poświęcone było tematyce komunikacji prawnika z klientem.

  Czytaj dalej »

  • 0

 • 22.04.2013 - Aleksandra Włodarczyk

  Drugi warsztat z cyklu Prawnik w Mediacji! - relacja

  11 kwietnia br. odbyło się drugie spotkanie w ramach cyklu certyfikowanych warsztatów ASSP "Prawnik w mediacji". Prowadzącym ponownie był Łukasz Łaniecki - dyplomowany mediator, negocjator, trener z zakresu zarządzania konfliktem. Tym razem głównym problemem, wokół którego oscylowała dyskusja był konflikt i jego dynamika.

  Czytaj dalej »

  • 0

 • 02.04.2013 - Aleksandra Włodarczyk

  Nie było cię? Przeczytaj! Pierwszy warsztat z cyklu Prawnik w Mediacji.

  W siedzibie Business Centre Club, w piątek dnia 22 marca br. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu certyfikowanych warsztatów ASSP "Prawnik w mediacji", którego motywem przewodnim było to, czego nie można znaleźć w google. Warsztaty poprowadził Łukasz Łaniecki, dyplomowany mediator, negocjator, trener z zakresu zarządzania konfliktem, który przede wszystkim starał się pokazać jaką rolę odgrywają i jaką rolę powinni odgrywać prawnicy w mediacji, ale także starał się przekonać nas, że warto stosować mediacyjne podejście we wszystkim, co się robi.

  Czytaj dalej »

  • 0