20.04.2016

Warsztaty "PRAWNE I PODATKOWE ASPEKTY UMÓW W ZAKRESIE PROWADZENIA BADAŃ KLINICZNYCH - ZAGADNIENIA PRAKTYCZNE" - pod patronatem MIDY!

 

Warsztaty "PRAWNE I PODATKOWE ASPEKTY UMÓW W ZAKRESIE PROWADZENIA BADAŃ KLINICZNYCH - ZAGADNIENIA PRAKTYCZNE"

Warszawa, 1 czerwca 2016r.

Dzięki poniższemu formularzowi zgłoszeniowemu, możecie Państwo skorzystać z 10% RABATU na udział w wydarzeniu: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2016/bk/formularz_pr10.php

  • 0

 

W programie będą poruszone kluczowe kwestie prawne i podatkowe przy zawieraniu i negocjowaniu umowy przez podmioty uczestniczące w badaniu klinicznym. Przedstawiona zostanie analiza standardowych zapisów umów oraz najczęściej zgłaszanych komentarzy i uwag przez ośrodki i badaczy.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w konwencji warsztatowej, z możliwością zadawania pytań w trakcie wykładów co pozwoli uczestnikom szkolenia dowiedzieć się o wszystkich niuansach dotyczących omawianego zagadnienia. Formuła spotkania pozwali na zbadanie potrzeb szkoleniowych uczestników oraz ich aktywny udział, przez co na bieżąco można uzyskać odpowiedź na każde pytanie przy okazji wymieniając swoje spostrzeżenia z innymi.

 

Szczegółowy PROGRAM wydarzenia znajduje się na stronie: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2016/bk/index.php

 

Organizator: Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.; tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

 

email: pr@konferencja.com.plKomentarze

Brak wpisów. Bądź pierwszym, który skomentuje!

Dodaj komentarz