06.04.2016

Konferencja "Prawnicy na rzecz równości. Lokalne platformy współpracy", Toruń 11.04.2016r.

 

W imieniu Komisji Praw Człowieka przy Krajowej Radzie Radców Prawnych i Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego (http://ptpa.org.pl/), stowarzyszenia zrzeszającego osoby wykonujące zawody prawnicze, serdecznie zapraszamy Państwa na wyjątkową Konferencję “Prawnicy na rzecz równości. Lokalne platformy współpracy”. Konferencja nawiązuje do projektu, w ramach którego przez ostatnie dwa lata namawialiśmy środowisko prawnicze (izby radcowskie i rady adwokackie z całego kraju), do bezpłatnego wspierania organizacji pozarządowych, poprzez świadczenie pomocy prawnej osobom doświadczającym nierównego traktowania. Mamy sukcesy w tym zakresie, chcemy Państwu o tym opowiedzieć.

  • 0

 

Nie ma znaczenia czy byli Państwo zaangażowani w dotychczasowe działania projektowe, jesteśmy otwarci na nowe kontakty. Zapraszamy 11 kwietnia do Torunia, gdzie będziecie mogli Państwo się dowiedzieć nie tylko czego organizacje potrzebują od Was, ale też co mają Wam do zaoferowania. Spotkanie będzie także okazją do nawiązania nowych kontaktów w ramach środowiska radcowskiego, adwokackiego czy akademickiego, z prawnikami  którzy opowiedzą o swoim dotychczasowym doświadczeniu pracy na rzecz praw człowieka i niedyskryminacji we współpracy z organizacjami trzeciego sektora. Dowiecie się Państwo także na temat możliwości poszerzenia swojej wiedzy na temat prawa antydyskryminacyjnego. 

 

 Konferencja ma zasięg ogólnopolski, dzięki czemu będziecie Państwo mogli spotkać osoby reprezentujące organizacje z całej Polski, być może z waszego miasta, czy okolic. 

 

Co ważne, zwracamy koszty podróży oraz wydajemy zaświadczenia umożliwiające pozyskanie 8 punktów za szkolenia. Szczegółowe informacje w załączeniu.

 

 

formularz rekrutacyjny (w razie problemów z formularzem proszę o zgłoszenie na maila zjablonska@ptpa.org.pl )


 

program konferencji

 

 

 

 

r.pr. Magdalena Witkowska,

 

Przewodnicząca Komisji Praw Człowieka przy Krajowej Radzie Radców Prawnych

 

 

 

r.pr. Karolina Kędziora,

 

Członek Komisji Praw Człowieka przy KKRP

 

Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Brak wpisów. Bądź pierwszym, który skomentuje!

Dodaj komentarz