Lista autorów


Arkadiusz Guza

Sędzia Sądu Rejonowego w Radomiu. Przewodniczący IV Wydziału Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Od lat uczestniczy w Spartakiadach Prawników, gra m.in. w siatkówkę.

Artykuły autora


 • 29.05.2012 - Arkadiusz Guza

  Siatkarski weekend w Radomiu – relacja – SSR Arkadiusz Guza

  W dniu 12 maja 2012 roku odbył się w Radomiu I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Prawników i Pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości. Głównymi organizatorami turnieju był Areszt Śledczy w Radomiu oraz Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Radomiu.
  Dotychczas tego rodzaju spotkania siatkarskie miały charakter regionalny i uczestniczyły w nim głównie drużyny Polski północno-wschodniej. Na ostatnim turnieju w Giżycku w październiku 2011 roku kapitanowie drużyn podjęli decyzję o rozszerzeniu zawodów o drużyny z innych części Polski. Należy przypomnieć, że turniej w Giżycku w kategorii mężczyzn wygrała drużyna z Radomia, a w kategorii kobiet drużyna z Warszawy.

  Czytaj dalej »

  • 0

 • 03.04.2012 - Arkadiusz Guza

  Siatkarski weekend: 11-13 maja 2012 roku w Radomiu pod patronatem MIDY

  Tradycyjny wiosenny turniej piłki siatkowej prawników i pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości odbędzie się w dniach 11-13 maja 2012 roku. Po raz pierwszy gospodarzem imprezy o charakterze sportowo-integracyjnym dla środowisk prawniczych jest Radom. Organizatorem zawodów będzie Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Radomiu oraz Areszt Śledczy w Radomiu. Patronat medialny nad zawodami objął magazyn Mida. Dodatkowo wsparcia udziela firma ALFA STAR.

  Czytaj dalej »

  • 0