24.08.2017

Kompleksowe szkolenie z zakresu Prawa upadłosciowego i restrukturyzacyjnego IV edycja - 15 września 2017 - 17 luty 2018

,W imieniu Instytutu Allerhanda zwracamy się z uprzejmym zaproszeniem skierowanym do przedstawicieli administracji publicznej, urzędów skarbowych oraz pracowników gmin odpowiedzialnych za rozliczanie należności publicznoprawnych na kompleksowe szkolenie z zakresu Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, które odbędzie się w Krakowie podczas wybranych weekendów w terminie 15 września 2017 r. do 17 lutego 2018 r. 

 

Kompleksowe szkolenie z zakresu Prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego - SZCZEGÓŁY

  • 0

Nowe przepisy prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego zmieniły bowiem zasady zaspokajania wierzytelności publicznoprawnych oraz uregulowały zasady kwalifikacji i udzielania wsparcia i pomocy publicznej podmiotom objętym postępowaniami restrukturyzacyjnymi. Dodatkowo, coraz częstsze kontrole skarbowe wymuszają na organach podatkowych większe zaangażowanie w procesy sądowej upadłości restrukturyzacji kontrolowanych firm.

Celem szkolenia obejmującego 110 godzin dydaktycznych realizowanych w trakcie 11 spotkań jest gruntowne omówienie teorii i zastosowania przepisów z zakresu postępowania upadłościowego i Prawa restrukturyzacyjnego. Szczególny nacisk zostanie położony na praktyczny wymiar szkolenia w oparciu o analizę kazusów oraz aktywny udział uczestników.

Najwyższej klasy eksperci - współtwórcy ustawy, członkowie Zespołu Ministerstwa Sprawiedliwości ds. przygotowania projektów ustaw z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, których zaprosiliśmy do współpracy i przygotowania programu Cyklu jak i prowadzenia zajęć, gwarantują potrzebny profesjonalnym prawnikom - najwyższy poziom prowadzenia szkolenia oraz rzeczową analizę zagadnień.

Szkolenie adresujemy głównie do syndyków, doradców restrukturyzacyjnych, adwokatów i radców prawnych, pracowników izb skarbowych oraz urzędów gmin, pracowników banków, firm windykacyjnych i zakładów ubezpieczeniowych.


Uczestnictwo w szkoleniu podlega certyfikacji.

 


W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Kingą Zmysłowską,

Koordynatorem ds. Rozwoju Instytutu Allerhanda:

mail: szkolenia@allerhand.pl,

tel. (12) 341 46 48.

Komentarze

Brak wpisów. Bądź pierwszym, który skomentuje!

Dodaj komentarz